Dorse İki Yan Kayar Perdeli

 

Klasik tır brandasına göre yükleme boşaltma işlemlerinde 3 kat hız kazandıran Kayar Yan Perdesistemi, uluslar arası nakliyecilerin yanı sıra günde birkaç sefer yapan yurtiçi ve şehir içi nakliyecileri için de idealdir. 13.6m’lik bir araçta yaklaşık 1.5m’ye toplanan perde istenildiği takdirde tamamen çıkartılabilmektedir. Sistem, isteğe göre perdenin sağdan sola veya soldan sağa açılabilmesine imkan vermektedir.

Yükün araç içinde savrulması veya dış etkenler sebebi ile meydana gelebilecek yan darbelere karşı klasik tır brandasında kullanılan 1100 dteks polyester iplikten düz dokuma branda yerine, yırtılma ve kopma mukavemetleri iki kat olan 1100 dteks polyester iplikten 12×12 çapraz dokuma Sio-Line P6058 Inkjet Panama branda tercih edilmektedir. Branda ayrıca her 60 cm’de bir herbiri 10-11 tona kadar dayanıklı yapışabilir kolonlar ile takviye edilmiştir. İsteğe bağlı olarak Sio-Line P6058 Inkjet Panama branda üzerine yapılacak digital baskı ile ürünlerinizin tanıtımının yapılması imkanı da mevcuttur.

Fabrikamızda üretilen Kayar Yan Perde sistemlerinde Belçikalı SIEON firmasının Panama serisi PVC kaplı polyester brandaları, İngiliz PESCA-BRAIDEX ve İspanyol ADAICO firmalarının sistem elemanları kullanılmaktadır.

Konu ile ilgi detaylı bilgi edinmek için şirketimizle temasa geçiniz.

Comments are closed.

Comments are closed